اهداف و سیاستها
تهیه و تدوین اهداف استراتژیک و راهبردی کانون در سال 1395 و گزارش اقدامات بعمل آمده برای تحقق و تعالی و رشد بنیادین هر مجموعه ای یکی از اقدامات اساسی تشخیص و تعیین و تدوین سیاست ها و اهداف استراتژیک و راهبردی آن مجموعه می باشد تا بتوان با هدف گذاری و برنامه ریزی صحیح به اهداف عالیه آن دست یافت. بر این اساس سیاست ها و اهداف استراتژیک کانون به شرح ذیل تهیه و تدوین و در هیئت مدیره مصوب و طی سال 95 در جهت تحقق و دست یابی به آن برنامه ریزی و اقدامات لازم بعمل آمد که به آنها در طول گزارش پرداخته خواهد شد.
رئوس سیاستها و اهداف استراتژیک و راهبردی کانون
1- هدایت و حمایت و هماهنگی و تعامل در امر ایجاد وعملیاتی شدن طرح تشکل اقتصادی فراگیر در راستای تقویت بنیه مالی بازنشستگان، جهدگران و ایثارگران.
2- ایجاد و تجمیع امر بیمه تکمیلی شاغلین و بازنشستگان با محوریت کانون بازنشستگان و به طور مستمر در راستای کاهش سرانه و افزایش خدمات و رفع مشکلات و تنگناها و ارتقاء سطح بهداشت ودرمان بازنشستگان و شاغلین.
3- ایجاد جایگاه و موقعیت تشکیلاتی برای بازنشستگان در ساختار وزارت جهاد کشاورزی تحت عنوان مشاور وزیر در امور بازنشستگان و همچنین مشاور روسای سازمان ها در استان ها .
4- هماهنگی و تعامل با مجموعه وزارت خانه، سازمانها، موسسات در راستای هدایت منابع مالی و امکانات رفاهی و خدمات قابل ارائه به بازنشستگان و تعاملات و درخواستهای صنفی و نهادینه کردن بخشنامه ارتقاء شان و منزلت بازنشستگان.
5- ایجاد شورای عالی کانون ها در راستای ایجاد ساختار تشکیلاتی کلان کانون ها در سطح کشور و استان ها به منظور ایجاد تعامل با دستگاه های اجرائی و قانون گذار در کشور.
6- استفاده حداکثری از ظرفیت بالقوه و استعداد و توان و پتانسیل قانونی و سرمایه های حقوقی بازنشستگان در سطح کشور. در راستای احصاء، بهبود معیشت، اصلاح حقوق و تامین درمان و سلامت.
تاریخ به روز رسانی:
1396/08/07
تعداد بازدید:
1721
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal