هیات موسس مجمع عالی کانونهای بازنشستگی
مجمع عالی کانونهای بازنشستگان کشوری
مجمع عالی کانونهای بازنشستگان کشوری با حضور و نقش آفرینی موثر کانون و تلاش در تحقق و ایجاد ساختار آن به منظور سازماندهی امور بازنشستگان در سطح کشور با محوریت کانونها با هماهنگی و همکاری و حمایت صندوق بازنشستگی کشور و کانون های استان تهران و شوراهای موقت کانون های استانها در خرداد ماه سال 95 با برگزاری یک مجمع سراسری با حضور 130 نفراز نمایندگان استانها در تهران انجام و محقق گردید.
در این راستا هیئت موسس مجمع عالی کانون بازنشستگان کشوری از میان 130 نماینده کانون های بازنشستگان در سطح کشور اعم از استان تهران و سایر استان ها با ترکیب 11 نفره براساس انتخابات صورت گرفته و تشکیل گردید، که خوشبختانه در این هیئت موسس نیز با رای نمایندگان شورای عالی کانون های کشوری نماینده این کانون به عنوان یکی از اعضای هیئت موسس انتخاب گردیده است.
لذا نماینده این کانون بعنوان یک عضو مؤثر و فعال در تشکیلات های پیش گفته توانسته در جهت استیفای حق و حقوق و مطالبات بازنشستگان همواره تلاش و پیگیریها لازم را بعمل آورده و تعاملات لازم را با دستگاه های مختلف و قانون گذار معمول نماید.
اقدامات بعمل آمده در مجمع عالی بازنشستگان کشوری
- هیئت موسس باحضور 11 نفر عضو خود هر ماه بصورت یک گردهمایی یکروزه با ترکیب نمایندگان 8 استان شامل استانهای خوزستان- اصفهان- فارس- یزد- کرمان- آذربایجان شرقی و مازندران و سه نفر نماینده استان تهران برگزار مینماید.
تاریخ به روزرسانی:
1399/03/12
تعداد بازدید:
2750
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal